A Citroën Automobil Club Hungary biztosította a veteránautókat a 100 éves jubileumát ünneplő Citroën standján az AMTS-en

A CACH kiállítóként régi és stabil résztvevője az Automobil és Tuning Shownak, amely napjainkban Magyarország legnagyobb autós kiállításává vált.

A 2019-es AMTS-n klubunk a 100 éves Citroën jubileum jegyében rendhagyó módon nem a veteránosok között, hanem a Citroën magyarországi forgalmazójával együttműködve állított ki közel tucatnyi old- és youngtimer Citroënt.

A 100 éves Citroën történelmi modellpalettáját a standon az A modell, az 5HP, a Rosalie, a Traction Avant, a DS, a CX, a Kacsa, a Mehari, az Ami 6 és a BX képviselte, így a jelenlegi Citroën modellek nagyhírű elődök társaságában mutatkozhattak be a közönségnek.

Fördős Gábor fotósunk jóvoltából a klubunk által kiállított veterán Citroëneket és a stand további Citroënjeit a képgalériában lehet megtekinteni.

Vélemény, hozzászólás?

Az email címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük